Yapıtaşı Ne Yapar?

6 Şubat depremi ile oluşan iş gücü açığını kapatmak ve halkımız bu alanda ki ihtiyaçlarını gidermek amacıyla başta güçlendirme ve onarım işlerinde donanımlı ve işinde uzman ekibimizle çalışmalarımıza başladık. Çelik ve betonarme projelerimize hızla devam ediyoruz.

Orta hasarlı binalar başta olmak üzere az hasarlı binalar için proje desteğine ihtiyaç duyan vatandaşlarımıza proje desteği, uygulama ihtiyacı olan vatandaşlarımıza karbon fiber; çelik ve betonarme uygulamaları konusunda ücretsiz keşiflerle ve uygun fiyatlarla yardımcı olmaktayız.
pexels-mike-van-schoonderwalt-5504311

Misyonumuz

Türkiye, coğrafi konumu nedeni ile binlerce yıldır birçok milletin ilgisini çekmiştir. Bu güzel coğrafyanın, hak ettiği kadar sağlam binalara sahip olması gerektiğini; içerisinde yaşayan insanların evlerine endişe ile değil, huzur ile girmesi gerektiğini düşünüyoruz. 

Yapıtaşı Mühendislik ve Mimarlık olarak, bu misyon ile hareket ediyoruz. Misyonumuz sayesinde, dürüst ve ahlaklı bir şekilde çalışıyoruz. 

Ekibimiz

Alanında uzman mühendis kadromuz ile birlikte tüm süreci sizin için hazırlıyoruz. Ardından, işin yürütme kısmı için deneyimli usta kadromuzdan destek alıyoruz. 

Ekimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Yapıtaşı Mühendislik ve Mimarlık Ekibi

Malatya Bina Güçlendirme

İletişim Bilgilerimiz