Kullanım Koşulları

Web sitemizde gezinen tüm kullanıcılar, işbu kullanım koşullarımızı okumuş; onaylamış ve kabul etmiş sayılmaktadır. Sitemizde işlem yapılmadan önce bu koşullar okunmalıdır. Söz konusu kuralların dışına çıkıldığında, dava edilebileceğinizi ve hukuki süreçlerden geçmeniz gerekeceğini göz önünde bulundurmalısınız.

Kabul Ediş ve Değişiklikler

Web sitemizi kullanan tüm ziyaretçiler, kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır. Bu kullanım koşulları düzenli olarak değişebilir, güncellenebilir. Böyle bir durumda yaşanacak olan yeniliklerin kontrolü sizin sorumluluğunuzdadır. Değişikliklerin yayınlandığı tarihten itibaren şartlara uymanız gerekmektedir.

İçerik

Web sitemizdeki içeriklerin tümü bilgilendirme amacı ile oluşturulmuştur. İçeriklerin doğruluğunu artırmak için alanında uzman kişiler ile birlikte çalışmalar yapmaktayız. Ancak bu bizi tamamen doğru yapmaz. İçeriklerin tümü, genel bilgi amaçlıdır. Sizleri birebir ve kesin olarak bilgilendirmemektedir.

Kullanıcı Sorumluluğu

Web sitemizi kullanan tüm kullanıcılar, bizlere karşı sorumluluk sahibidir. Kendi görevlerini yerine getirmekle yükümlüdürler. Kullanıcı haklarına ve gizliliğe saygı göstermelilerdir. Verilere izinsiz erişim ve kötü niyetli kullanım yasaktır.

Web sitemizi kullanırken, kendi ulusunuzun; sitemizin sunucularının yer aldığı ülkenin (Türkiye) ve uluslararası hukuka saygılı davranmalısınız. Aksi halde yaşanacak olan hukuki yükümlülükleri ve sonuçları kabul etmiş sayılırsınız.

Gizlilik Politikası

Web sitemizde gezinen tüm kullanıcılar, gizlilik politikasını kabul etmiş sayılmaktadır. Kullanıcı bilgilerinin nasıl toplandığı, kullanıldığı ve paylaşıldığı gibi bilgilerin tümü ilgili sayfamızda yer almaktadır.

İşbu Kullanım Koşullarının Sona Ermesi

Söz konusu kullanım koşulları, kullanıcının veyahut da Yapıtaşı Mühendisliğin ihlal etmesi durumunda sona erebilir. Söz konusu koşulların sona ermesi durumunda, gelecekteki site kullanım haklarınızdan mahrum bırakılmanız mümkündür.

İletişim

Web sitemizde karşılaştığınız tüm sorunlar, öneriler veyahut da şikayetler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim sayfamız üzerinden bizimle temasa geçmeniz mümkündür.