Skip to content Skip to footer

Çalışma Sürecimiz

Yapıtaşı Mühendislik inşaat projeleri için bizleri ziyaret eden veya Yapıtaşı mühendislik internet sitesinden bizleri takip eden müşterilerimiz, müşteri ilişkileri birimlerinden düzenli olarak yararlanır. İletişim araçlarından bizlere ulaşarak ön talep formu dolduran veya soru yöneltenlere kısa sürede cevap verilmektedir. Sizlerde tanışıp, sorunlarınızı dinliyoruz. Empati kurarak çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Yapıtaşı Mühendislik ofislerini ziyaret ederek, sıcak bir ön karşılama ile ilgili müşteri veya satış temsilcilerimize yönlendirme yapılır. Yapıtaşı Mühendislik, müşterileri internet sitesini takip ederek satışa sunulacak yeni projelerden önceden haberdar olur. Bizleri tercih eden müşterilerimiz, meslek, aylık gelir durumu, yaş, medeni durum ve çocuk sayısı gibi kriterlere göre gruplara ayrılır.

Gruplara ayrılan müşterilerimize kendilerine en uygun olan projeler hakkında detaylı bilgiler verilir. Bunun yanı sıra gruplara ayrılmış olan müşterilerimize avantajlı satış koşulları da sunulur. Bu sayede Yapıtaşı Mühendislik müşteriler, birçok seçenekten kendilerine uygun olan seçenekleri tercih ederek uygun daireyi seçebilir. Özel fiyat ve ödeme fırsatlarından faydalanır.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak amacı ile süreklilik sağlanır. Bu amaçla sürekli iyileştirme çalışmaları yürütülür. Her müşterisini konut teslim aşamasında güvence sistemine dâhil eder.

Müşteriler isteklerini ve şikâyetlerini hızlı ve şeffaf olarak ileti, öne çıkan veriler ışığında müşteri odaklı çözümler üretilerek çalışmalar yürütülür. Yapıtaşı Mühendislik olarak müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ve müşterilerden gelen beklentilerin en yüksek düzeyde karşılanmasını bir yaklaşım olarak benimser.

Çalışma sürecimizde sizlerde tanışmaktın mutluluk duyuyor, sorunlarınızı dinliyor ve empati kuruyoruz. Deneyimli ve başarılı ekimiz ile her zaman müşterili memnuniyetini ön plana çıkarıyoruz. Bu süreç dâhilinde;

  • Sınırları aşarak hayatın içinde olan projelerimiz ile ilgili olarak web sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan günün her anında bizleri takip edebilirsiniz.
  • Sizlere sunduğumuz projelerin ilerleme süreçlerini önemsiyor, hafta ve ay bazında projeler hakkında bilgilendirme yapıyoruz.
  • Yapım süresi ve teslim sürelerini önemseyerek verilmiş olan söz ve sürelere sadık kalmayı amaçlıyoruz.
  • Tapu sürecinde ortaya çıkan alım ve satım işlemlerini önemseyerek en ince detaylarına varıncaya kadar sizlerin yanında yer alıyoruz.

Diğer Önemli Sayfalarımız:

Değerlerimiz

Kalite Politikası

Hizmetlerimiz

İletişim

Çevre Politikası

Hakkımızda