Yasal Uyarı

Yapitasi.net web sitemize hoş geldiniz. Bu sayfada, web sitemizde gezinirken dikkat etmeniz gereken şeyleri sizler ile paylaşıyor olacağız. Yasal önlemleri ve kullanım şartlarını dikkatli okuyarak, sitemizde kurallara uygun şekilde gezinebilirsiniz.

Web Site İçeriği

Yapitasi.net web sitesi, kurumsal bir sitedir. Blog sayfasında paylaşılan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacı taşımaktadır. Sitemizdeki içerikler, profesyonel ve hüküm içerikleri değildir. Bu nedenle oluşabilecek yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmemektedir. Web sitemizden edindiğiniz bilgiler ile finansal, hukuki veyahut da başka bir karar almadan önce bir uzmana danışmalısınız.

Telif Hakkı

Web sitemizde bulunan tüm metin, görsel ve diğer içeriklerin telif hakkı tarafımıza aittir. Bu zengin veriler, izinsiz kullanılmamalı; çoğaltılmamalı veyahut da dağıtılmamalıdır.

Dış Bağlantılar

Dış bağlantılar, sitemizden yönlendirilen linklerdir. Bu bağlantılar, yalnızca kaynakça göstermek amacı ile paylaşılmaktadır. Söz konusu siteler ile bir ilişkimiz yoktur. Sorumluluk kesinlikle reddedilmiştir.

Gizlilik Politikası

Web sitemizi ziyaret eden her kullanıcı, gizlilik politikasını okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır. Bu nedenle, politikamızı detaylı bir şekilde incelemelisiniz. Sorumluluk kullanıcıya aittir.

Sorumluluk Reddi

Sitemiz ve sitemiz ile ilişkilendirilen kişiler, web sitemizin kullanımı sonucunda oluşacak olan kayıp ve zararlardan sorumlu değildir. Bu zarar ve yanlışlardan, kişi sorumludur. Sorumluluk tarafımızca reddedilmiştir.

Değişiklikler ve Güncellemeler

Sitemizin politikalarında, zamanla değişiklik yapılabilir. Bu değişikliklerin kontrolü kullanıcıya aittir. Sorumluluk aldığınız için düzenli olarak sayfalarımızı kontrol etmenizi tavsiye etmekteyiz.

İletişim

Yapitasi.net web sitemiz ile ilgili tüm merak ettiğiniz yasal uyarıları, bizimle iletişime geçerek daha detaylı bir şekilde öğrenmeniz mümkündür. Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.